0.017-el nyertünk Csehországban!

A Cseh Sosnova-i pályán zajlott az FIA CEZ Kupa rallycross viadala 2021.06.26-27-én, ahol a Supercar kategóriában Magyar győzelem született.

Bővebben ...

Dupláztunk ausztriában

Kilenc Supercar pilóta vágott neki a június 12-13-án a Greinbcahban megrendezett Rallycross Osztrák és Szlovák bajnoki illetve FIA CEZ futamon.

Arany Słomczynban Ezüst a Rabócsi Ringen!

A lengyelországi Słomczynban, május 15 - 16 volt a CEZ és "1. rundy Mistrzostw Polski Rallycross 2021" versenye ahol magyarországot Luigi sikeresen képviselte, ugyanis a SuperCar kategóriában nem talált legyőzőre.

Derűre ború a Rabócsiringen

Megőrizte harmadik helyét a magyar rallycross bajnokság Supercar értékelésben Benyó Máté,

Supercarban is dobogón a Korda Racing

Kiváló eredménnyel mutatkozott be a rallycross szakágban a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csapata, a magyar bajnokság idei első fordulójában Benyó Máté a harmadik helyet szerezte meg a bivalyerős Supercar mezőnyben.

Kategóriagyőzelmet szerzett Nagy Benjámin az Euroaszfalt Rallycross Országos Bajnokság ötödik futamán a Rabócsi Ringen.

Szeptember 12-13-án zajlott az Euroaszfalt Rallycross Országos Bajnokság negyedik futama, amit Nagy Beni szerencsésen meg is nyert.

Győztes gumi taktikával Luigi nyerte a második versenyt is az új Hybrid rallycross sorozatban.

Euroaszfalt Rallycross Bajnokság 2. forduló Máriapócs Total Rallycross Parádé. Beszámoló.

Túl van Nedecki Lackó 2020 első rallycross versenyén.

Nagy Benivel készített interjút itt olvashatják 2020 első rallycross versenye után.